Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Nohejbalový turnaj Bulhary

0

Dne 5. července 2019 přijal náš oddíl pozvání na nohejbalový turnaj dvojic do malebné vesnice Bulhary nedaleko Lednice. Turnaj je specifický v jedné věci a to je, že se hraje na travnatém povrchu. V rámci omezených možností se turnaje zúčastnilo celkově jen 8 mužstev. Za úmorného vedra sehrálo každé družstvo 7 zápasů, což bylo náročné i časově. Poté se hrálo ještě semifinálové utkání a finále. Náš tým ve složení Aleš Buchta, Petr Stupka a Pavel Souček prošla celým turnajem i přes 1 porážku až do finále, které po nádherném výkonu vyhrálo.

Vzhledem k letošnímu neuskutečněnému Memoriálu Aleše Vágnera ze známých důvodů, byl turnaj v Bulharech možností našeho oddílu zúčastnit se alespoň nějaké akce. Za nás všechny bych rád poděkoval panu Ladislavu Fadrnému za velmi obětavý přístup k našemu celkovému účinkování v Bulharech poskytnutím zázemí pro náš pobyt ve svém příbytku, který v této obci vlastní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.